Jdi na obsah Jdi na menu

Junioři "Mise na Kladně"

Jak řekl trenér Ústí Janeba:" Vy jste mužstvo dvou tváří ! " A měl pravdu. Když jsme v plné palbě, tak zatopíme všem, v okleštěné sestavě je to jen boj.

Na Kladno jsme dorazili sice v sedmi, ale v reálu v šesti. Ondřej Hovorka měl propadlou registračku, a protože na tréninky chodí jak do houslí (myslím, že byl od začátku září již 3x) mohli jsme mu pouze vzkazovat ať vloží na VIS fotku, což jak prasklo v Kladně neudělal. Zbylá šestka se sice snažila, ale domácí většinou vždy v průběhu setu udělali šňůru z podání a tu jsme již nedohnali. 1 vyhraný set, 3 prohrané v koncovce = 0:3, 1:3.  Na víc to nedalo. Musím vyzdvihnout výkon Švejka, který do té doby než odpadl fyzicky (jako všichni ostatní) v posledním dějství, zahrál velmi spolehlivě. Přesto, že si musel před zápasem nechat ledovat rameno.

Věřím, že doma si body vezmeme zpět. Snad budou Horňa, Míra, Tonda, Jirka a Radek k dispozici. TN