Jdi na obsah Jdi na menu
 


TERMÍNY ZÁPASŮ A TURNAJŮ

PROTOŽE JE V ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ JEDNA ZMĚNA ZA DRUHOU, NEPLATÍ PŮVODNĚ VYTIŠTĚNÉ TABULKY.  AKTUÁLNÍ ZÁPASY JEDNOTLIVÝCH DRUŽSTEV NAJDETE V ODKAZECH JEDNOTLIVÝCH MANČAFTŮ. ZMĚNY NA POSLEDNÍ CHVÍLI A NEJBLIŽŠÍ ZÁPASY SE BUDU SNAŽIT UMÍSTIT SEM.  

ROZLOSOVÁNÍ NADSTAVBOVÉ ČÁSTI - MODRÝ VOLEJBAL + ML.ŽÁCI + OP

3. 11.      v Rychnově mladší žáci

4. 11. C - v Rychnově na průmyslovce -  A + B hrají  

                  v Chlumci ((řidiči jsou) odloženo na 10. 11.

11.11. OP - ŽLUTÝ + ORANŽOVÝ + ČERVENÝ na průmyslovce. Budu potřebovat rozhodčí + někoho do "bufetu". Ochotníci prosím hlaste se.

 

25.11. A + B Nová Paka      C Trutnov (řidiči jsou)

13. 1. A + B + C na Slávii HK  - NEJSOU ŘIDIČI !!! MAIXNEROVÁ, DANÍČEK, NOVÁK 

                   mimo ČR

 

OP žlutých, oranžových a červených - 11. 11. + 24. 11. v hale VOŠ a SPŠ RK

 

 

 

 

 

 

V 1. kole FBV chlapci pěkně zabodovali a "zadělali" tak na dobré celkové umístění. Teď by to chtělo nepřijít o další body případnou neúčastí na turnaji. Příští turnaj viz. tabulka vč. sestav jednotlivých týmů a názvů, pod kterými budou muset nastoupit i v dalších třech kolech!

  • Složení družstev mladších žáků a starších je dané, není nutno psát soupisky, informace byla sdělena na soustředění (vč. grafického znázornění)
  • Složení kadetů je také jasné
  • Barevný volejbal hraje a) modrý -  krajský přebor - viz tabulka družstva A,B,C družstva A + B jsou stejná jako v loňském roce, družstvo C je nové - soupiska je pod tabulkou.            b) FBV - festival = 4 kola (První bylo nyní v RK) další jsou viz tabulka. Oranžoví, červení i modří absolvují všechna 4 kola (nyní už jen tři, dle rozpisu), ve stejném složení a pod stejným názvem jako v Rychnově tuto sobotu (15.9.).  V rozpisu je termín, místo konání a vedle jsou napsaní řidiči.   

.

.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Auta

Marcela Červená,2. 11. 2018 6:45

Ahoj 13.1. se hlásím jako řidič. Marcela

Doprava

Jan Kafka,27. 9. 2018 18:31

Ahoj,
hlásím se jako řidič.
Dejte vědět.
Tel:606749633